ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

ЧАНИ В МИКУЛИЧИНІ

VIP ЧАНИ В МИКУЛИЧИНІ

Ми часто прагнемо нових вражень, шукаючи їх за кордоном і не замислюючись про те, що і в Україні достатньо захоплюючих місць, які в змозі подарувати неповторні враження та збагатити новими відчуттями.

Одним із таких місць, яке бездоганно поєднує гармонічний відпочинок із оздоровчими процедурами для тіла та розуму, є чан, купання в якому вважається чи найпопулярнішим видом оздоровлення.
Попаритись у чані, по-українськи, тепер можна в багатьох місцях.

Чан в наш час – це місткий чавунний котел, що підігрівається багаттям на дровах. Хоч чани і обгороджені дерев'яними перегородками, але, фактично, вони знаходяться на вулиці. Тому особливо екстремальні відчуття відпочиваючі отримують взимку, коли перебування в котлі чергується із зануренням в крижану воду (басейн, озеро, річка, тощо) Тіло настільки розпарюється, що ніякий холод йому стає не страшний. Чани бувають різних розмірів, можуть наповнюватись мінеральною водою. Багаття прогріває воду в чані поступово, до 40о С. Оскільки слабкий вогонь під котлом постійно підтримується, на дно ємності вкладають камені, які допомагають збалансовувати температуру та не дають відпочиваючим обпекти ноги.

 

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту