ukr   rus

ДЖИПІНГ - ЕКСТРИМ ТУРИ В КАРПАТАХ

ТУР ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Будівництво дерев"яних будинків

Дерево - є одним з найкращих будівельних матеріалів від часів сивої давнини і по теперішній час. Необхідно врахувати те, що дерево має низьку теплопровідність, екологічно чистий будівельний матеріал, міцність і великий строк експлуатації. При правильному будівництві дерев"яного будинка , обробці дерев"яних конструкцій будинок стоїть досить довго. В сиву давнину будинки будувались переважно з дерева і стояли щонайменше 100-200 років. Отже вибирати з чого будувати котедж , садибу чи будинок для проживання вибирати Вам.

З чого почати???  

Будівництво будинка. Перед початком робіт слід ретельно продумати, яким має бути будинок і де саме на ділянці він буде розташований. Дуже важливо визначити, які матеріали знадобляться і в якій кількості, а також послідовність робіт. Вибір проекту- важливий крок. Обираючи проект, слід врахувати особливості конструкції будинку, довговічність, вартість і особливості матеріалів, а також складність роботи. При будівництві будинку слід врахувати затрати, а вони приблизно складають: фундаментні роботи 10% , на стіни і перегородки 30-40% , дах 10 % , підлога та перекриття до 15% . Решта витрат (25-40 %) - оздоблення і устаткування будинку. Основні підготовчі етапи будівництва це урахування характеристики грунтів, земляні та планувальні роботи, розбиття плану будинку. Будівництво починається з фундаментних робіт в які входить гідроізоляція, цоколь, підвал та погріб. Після зведення фундаменту та давши час йому затвердіти можна приступати до зведення стін майбутнього будинка. В даному випадку наш матеріал це дерево. Дерев"яні стіни діляться на рублені, каркасні та ін. Рублені стіни споруджуються переважно з хвойних порід деревини діаметром у верхньому відрубі 22-27 см. Для щіьного прилягання колод при зведенні стін із нижнього боку кожної колоди вибирають напівкруглий паз шириною не менше 12 см. Каркасні стіни як несуча конструкція мають дерев"яний каркас, який складається з нижнього й верхнього обв"язувань, стійок, підкосів жорсткості, балок підлоги й стелі, а також допоміжних елементів. Слідуючий етап-це влаштування перекриття. пререкриття- це горизонтальні площини, що поєднують захисні й несучі функції. Головне, що об"єднує всі види перекриттів - це дощатий настил по дерев"яних балках. Основним елементом перекриття слугують дерев"яні балки хвойних та листяних порід, круглі або прямокутні(колоди або бруси). Слідуючий етап - це викладання(настилання) підлоги, установка плінтусів, утеплення підлоги. При встановлення дахів для дерев"яних будинків переваги віддаються скатним дахам. В загальному будівництво - це трудоємкий процес, що базується на вмінню розрахувати той чи інший матеріал, процес будівництва та ін.

Наше будівництво - це будинки з дерева. Будуємо споруди "під ключ", або можливі окремі варіанти за домовленістю. Проводимо фундаментні роботи , зведення коробки будівлі , даху, покриття, оздоблення інтер"єру деревом та інші види робіт по доступних цінах. Виконуємо роботи по будівництву будь-якої складності.

Більш детальніше Ви зможете ознайомитись на сайті будівництво та утеплення дерев"яних будинків

 

на головну

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту