ukr   rus

ДЖИПІНГ - ЕКСТРИМ ТУРИ В КАРПАТАХ

ТУР ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Гірськолижний курорт Драгобрат

Гірськолижний курорт Драгобрат

Є багато критеріїв за яким туристи обирають той чи інший гірськолижний курорт. Схили, підйомники, ціни, сервіс, зручність підїзду, імідж та інше. Що поставити на перше місце вирішувати Вам. Завзяті любителі гірських лиж збираються на Драгобраті не тільки покататися і відпочити. Ця місцевість має ще надзвичайну ауру, виникає відчуття, що всі тут знайомі. А також Драгобрат - найвисокогірніший курорт Українських Карпат, знаходиться на висоті понад 1400 м. біля підніжжя гори Стіг висотою 1707 м. та гірського масиву Близниця ( 1883 м. ), що належать до Свидовецького хребта.

Щоб опинитись на гірському курорті необхідно добратись до селища Ясеня Закарпатської області. Довжина підїзду до Драгобрата та його витягів складає 16 км: половина - трасою в бік міста Рахів, потім направо і ще вісім кілометрів дорогою правдивого гірського екстріму, куди добратись в зимовий період легковою іномаркою практично неможливо. Доїжджають тільки позашляховиками та іншими авто з більшою проходимістю.

Головною перевагою цього курорта є те, що взимку практично завжди лежить сніг з грудня і як мінімум майже до середини травня. Цьому сприяють природні умови високогіря та гори, що закривають урочище та створюють мікроклімат.

на головну

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту