ukr   rus

ДЖИПІНГ - ЕКСТРИМ ТУРИ В КАРПАТАХ

ТУР ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Утеплення та обробка дерев"яних будівель

Натуральні утеплювачі з льону. Лляна олія для дерева

Руслан Кут: „Прагну відродити старовинні Карпатські традиції дерев’яного домобудування”

Гори завжди манять людей якоюсь чарівною і незвіданою силою. Той, хто хоча б раз тут побував, уже ніколи не забуде відчуттів, які виникають при спогляданні чарівних краєвидів. Проїжджаючи гірською дорогою через населені пункти, мимоволі ловиш себе на думці, що в ці гірські пейзажі ну аж ніяк не вписуються цегляні будинки. Їхні дерев’яні „сусіди”, які останнім часом з’являються як гриби після дощу, милують око подорожнього і манять завітати до них. Розумієш, що ці дерев’яні помешкання, окрім яких ще століття тому інших тут й не було, доповнюють красу Карпатських гір і додають їм колориту. Але на жаль не всі дотримуються давніх способів будівництва, які використовували наші предки, а їхні будинки, між іншим, стояли по 200 і навіть 300 років. Тому ми прагнемо відродити забуті традиції і поєднати їх із сучасними технологіями дерев’яного домобудування. Сприяє цьому відродженню те, що в нашому регіоні збереглося багато стародавніх будинків, які ми відвідували і вивчали їх особливості.

Мій прадід з Косівщини, яка славиться деревяними виробами у всьому світі, був відомим майстром із виготовлення дерев’яних будинків та інших видів робіт по дереву,розповідає Руслан, мабуть це відіграло певну роль у виборі професії.

Своє захоплення дерев’яним домобудуванням я почав втілювати при будівництві власного будинку, який будували не зовсім кваліфіковані спеціалісти. Сталося так, що будинок вони побудували швидко та неякісно. Прийшлось багато змінювати власними силами та дізнаватися про всю технологію будівництва.Тоді я зрозумів, що якщо є будівельники, які будують не якісно , то зможу це зробити набагато краще для інших людей ,які хочуть отримати якісний дерев»яний будинок.

Під час будівництва власного будинку ми не використовували жодних синтетичних засобів. Тільки з природних матеріалів ми спорудили не лише екологічно чистий, а ще й теплий і довговічний будинок. І нині у всіх будинках, які зводимо ми використовуємо тільки природні матеріали.

Перший – це лляна олія, яка є природним антисептиком. Її використання забезпечує довговічність деревини і зберігає її природну красу. Олія захищає деревину від води і жуків та запобігає появі плісняви, синяви, а також гниттю деревини. Окрім того, оброблена лляною олією деревина набуває приємного матового відтінку, та чітко передає текстуру самого дерева..

Другий – лляна пакля (льоноватин). Її ми використовуємо для ущільнення шпарин, які виникають між колодами і брусами як під час монтажу, так і при всиханні. Цей матеріал має хороші теплоізоляційні характеристики і на 100% складається із льоноволокна.

Лляну олію для обробки деревини зараз ми виготовляємо самостійно, але раніше купували в Білорусії. Останнім часом у нас є змога виготовляти лляну олію не тільки для власних потреб, а й продавати іншим, зацікавленим в даній продукції людям насамперед власникам деревяних будинків та будівельникам . Попит на цей продукт постійно зростає, адже люди потроху починають розуміти переваги використання натуральних матеріалів.

Хочу сказати, що цей матеріал не є якимось ноу-хау, адже лляна олія відома досить давно і саме її використовували наші предки для захисту своїх будинків. На її основі колись виготовляли всім відому „Оліфу”, яка містила 85% лляної олії.

ТМ "PAKKUT" и ТМ "KENGAKUT"

Продукти переробки льону для будівництва

Пакля стрічкова лляна застосовується для утеплення міжвінцевих з"єднань із звичайного бруса або зруба

Льоноволокно, пакля сантехнічна застосовується для ущільнення різьбових зєднань, в загальному застосовується в сантехніці

Декоративний канат, шпагат використовується для заробляння ( ущільнення ) щілин, устеляється між брусами с внутрішньої сторони стін, а також служить для декоративного оформлення

Лянне масло (олія, оліфа ) служить для захисту дерева. Використовується, як антисептик, а також, як натуральний, нешкідливий продукт для нанесення на деревянні стіни будинка, як лаку або краски. Має забарвлення золотисто-коричневого відтінку, швидко висихає. Містить в своєму складі натуральний віск

Прайс-лист від 01.01.2012 року

 

Регіональний представник ТМ"PAKKUT" та TM "KENGAKUT" в Україні

Як придбати продукцію? Звяжіться з нами заповнивши форму зворотнього звязку з поміткою продукція з льону або зателефонуйте за номером +38 097 482 32 19 Василь Якович

на головну

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту