ukr   rus

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ЗИМОЮ

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК В ЗИМОЮ 16.11.2017 - 15.04.2018

ЕКСТРИМ-ТУР«ПОЛОНИНАМИ МИКУЛИЧИНСЬКИХ ГІР»

Екстрім-тур  на позашляховиках УАЗ та НІССАН Патролл. В мандрівці Ви побачите зимові каньони річки Прутець Чемигівський, скелі, Чорний міст. Плавний перехід від асфальтної траси до грунтових доріг, перепадів висоти, переїздів через мостики до виїзду на гору «Стеришора». Піший підйом на вершину гори «Мала Рокита», 1059 м. над рівнем моря. Також в місцях зупинок у Вас буде можливість, за бажанням, покататись з сніжних гірок на санках, зігрітись та перекусити, розпалити вогнище для зігрівання. Маршрут протяжністю близько 22 км. Час екскурсійної подорожі 3-4 год.

     

      

   

     

 ЦІНА 300 - 400 ГРН. /З ОСОБИ. К-СТЬ ЧОЛОВІК В ГРУПІ 4 - 6. У ВАРТІСТЬ ЗА БАЖАННЯМ ВКЛЮЧАЄМО СТРАХІВКУ

 ДАТА ТУРА: 01.01 АБО ПІД ЗАПИТ ПОПЕРЕДНЄ БРОНЮВАННЯ НЕ ПІЗНІШЕ,ЯК ЗА 1 ДОБУ

ЗИМОВИЙ КВАДРОЕКСТРИМ

Екстремальні тури на квадроциклах в супроводі інструктора. Машини BRP ОУТЛЕНДР  від 400 см.3 об"єм двигуна до YAMAHA 700 cm3  обємом двигуна. Підкоріть норовисту машину та гірські хребти в Карпатах.

   

МАРШРУТИ: 1 ГОДИНА - 800 ГРН./КВАДРОЦИКЛ, 2 ГОДИНИ - 1600 ГРН./КВАДРОЦИКЛ, 3 ГОДИНИ - 2400 ГРН/ КВАДРОЦИКЛ. Машини для 2-х чоловік.

В годинний маршрут входить 2-3 технічні зупинки та фотосесії, в 2-х годинний маршрут 3-4 і в 3-х годинний 4-5 зупинок не больше 5-10  хвилин. Всі туристи супроводжуються інструктором. Додаткова інформація при оформленні заявки

Точка старту с. Микуличин або місто Яремче

ДАТА ТУРА: 01.01 АБО ПІД ЗАПИТ ПОПЕРЕДНЄ БРОНЮВАННЯ НЕ ПІЗНІШЕ,ЯК ЗА 1 ДОБУ

КАРПАТСЬКА РИБАЛКА+ПРОГУЛЯНКА ЗИМОВИМ ЛІСОМ

Екскурсійна поїздка  мінівеном в гірський район урочища «Стави» село Микуличин. В ході поїздки Ви побачите каньйон річки «Прутець Чемигівський», скали та  ліс з гірськими хребтами, покритими сріблясто-білою коврою. Заїдемо на приватне рибне господарство, на якому вирощують райдужну форель. Задоволені виловом розпалюємо костер та готуємо її на вогні. Під час вилову та в період приготування риби бажаючі зможуть прокататись на санках чи лижах із невеликих гірок. Час екскурсійної подорожі 4-5 год.

     

ЦІНА  400 ГРН./З ОСОБИ 

ДАТА ТУРА: 31.12 АБО ПІД ЗАПИТ ПОПЕРЕДНЄ БРОНЮВАННЯ НЕ ПІЗНІШЕ,ЯК ЗА 1 ДОБУ

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ ТРАНСФЕР, ПРИГОТУВАННЯ ОБІДУ, ПРОКАТ ВУДОЧОК. КІЛЬКІСТЬ ОСІБ В ГРУПІ 3 - 8 ЧОЛОВІК.

МОЖЛИВІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ: СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ КАТАННЯ, СТРАХІВКА ЗА БАЖАННЯМ

КАРПАТСЬКЕ ФОТОПОЛЮВАННЯ +SKI -TOUR (NEW)

Лижний похід мисливців за Карпатськими звірями. Необхідно мати елементарні навики їзди на лижах, далі у всьому допоможе лижний інструктор. Ви пройдете маршрут близько 10-ти км. лісом та полонинами. Ви побачите безліч слідів диких звірів, навчитесь розрізняти сліди вовка та собаки, багато в чому Вам допоможе інструктор-екскурсовод. Не забудьте з собою взяти хороший фотоапарат. Час екскурсійної подорожі 4-5 год.

     

ЦІНА 350 ГРН. / ЧОЛ. КІЛЬКІСТЬ В ГРУПІ 4-8 ЧОЛОВІК. У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ СУПРОВІД ГІДА-ІНСТРУКТОРА

ДАТА ТУРА: ПІД ЗАПИТ ПОПЕРЕДНЄ БРОНЮВАННЯ НЕ ПІЗНІШЕ,ЯК ЗА 3 ДОБИ

МОЖЛИВІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ: ПРОКАТ СПОРЯДЖЕННЯ, СТРАХІВКА ЗА БАЖАННЯМ

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ В ГОРИ ВЕРХОМ АБО В САНЯХ

Прогулянка на санях, запряжених парою бадьорих коней, які помчать Вас лісовими дорогами та сніжними полонинами під дзенькіт дзвіночків. К-сть в групі 4-6 (7) чол. В 3-х годинну подорож включений додатковий час на розпалювання багаття та перекус сухим пайком, чаєм із термоса.  

     

КАТАННЯ В САНЯХ АБО В БРИЧЦІ:

ВАРТІСТЬ 1-Ї ГОДИНИ КАТАННЯ - 150 -200 ГРН. /ЧОЛ,., 2-Х ГОДИННЕ КАТАННЯ 250 - 300 ГРН. /ЧОЛ., 3-Х ГОДИННЕ КАТАННЯ - 300 - 350 ГРН. /ЧОЛ.

КІННІ ПРГУЛЯНКИ ВЕРХОМ:

1 ГОДИННИЙ МАРШРУТ - 250 ГРН./ЧОЛ.

2-Х ГОДИННИЙ МАРШРУТ - 350 ГРН./ЧОЛ.

3-Х ГОДИННИЙ МАРШРУТ - 450 ГРН./ЧОЛ.

ДАТА ТУРА: ПІД ЗАПИТ ПОПЕРЕДНЄ БРОНЮВАННЯ НЕ ПІЗНІШЕ, ЯК ЗА 1 ДОБУ

МОЖЛИВІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ: ОРГАНІЗАЦІЯ ПІКНІКА від 200 ГРН. / НА ЧОЛ. (Приготування баноша, картоплі у фользі, натуральні мясні продукти та напої...)

 

ОКОЛИЦЯМИ СХІДНИХ ГОРГАН (FREERIDE) NEW

Екскурсійна поїздка позашляховиком в гірський регіон не високих гір східних Горган з катанням на сноуборді або гірських лижах по гірських полонинах та схилах. Це чудовий відпочинок для людей, які люблять "нормальний" екстрим, зимові краєвиди Карпатських гір. У програмі: переїзд з села Микуличин в гірські масиви позашляховиком на 6 місць, сходження на одну з вершин околиці (вибір траси проводить інструктор). Траса протяжністю не менше 5-ти км. Спуск по схилах в точку фінішу.

ВАРТІСТЬ ВІД 450 ГРН. / ЧОЛ. КІЛЬКІСТЬ В ГРУПІ 4-6 чол.
У вартість входить екскурсійне супроводження гіда, переїзд позашляховиком в місце старту, супровід інструктора підчас спуску

  


ДАТА ТУРУ: ПІД ЗАПИТ ПОПЕРЕДНЄ БРОНЮВАННЯ НЕ ПІЗНІШЕ,ЯК ЗА 1 ДОБУ

МОЖЛИВІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ: гірськолижне спорядження


*Фрірайд (freeride) - катання на сноуборді або гірських лижах поза підготовленими лижними трасами і як правило, поза областю обслуговування гірськолижної індустрії

ПРИМІТКА: попереджаємо, що ми не несемо відповідальності за травми і синці, які Ви можете собі завдати в період катання

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту