ukr   rus

ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК В КАРПАТАХ

ЗИМОВИЙ ТУРИЗМ В КАРПАТАХ

Раді будемо Вам запропонувати корисну інформацію та організацію зимового відпочинку в Карпатах.

Лижні походи в гори, екскурсії на гірськолижні курорти, активні програми для сімей з дітьми, екскурсійні тури з проживанням та багато іншого буде чекати на Вас у розділах зимового відпочинку.

 

ТУРИ В КАРПАТИ НА НОВИЙ РІК ТА НОВОРІЧНІ ПРОГРАМИ ВІДПОЧИНКУ

ЗИМОВИЙ АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК В КАРПАТАХ

ЗИМОВИЙ АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК У КАРПАТАХ, ЗИМОВИЙ АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК НА БУКОВЕЛІ , У ВОРОХТІ , ЯБЛУНИЦІ , ТАТАРОВІ , МИКУЛИЧИНІ ТА В ЯРЕМЧІ

 Активний відпочинок - це завжди адреналін , гарний настрій і здоров'я . Ми пропонуємо Вам покататися на квадроциклах , снігоходах , промчати верхи на їздових конях або санях .

ПОХОДИ В ГОРИ КАРПАТИ В ЗИМОВИЙ СЕЗОН

ОДНОДЕННІ НЕКАТЕГОРІЙНІ ПОХОДИ В ГОРИ КАРПАТИ ЗИМОЮ, ПОХОДИ У ГОРИ ДЕТАЛЬНІШЕ ...

Гори взимку змусять Вас ще раз оцінити ту красу в натуральному вигляді , яку дарує нам сама природа . Походи в гори взимку , по засніжених стежках , під важкими, звисаючими гілками дерев , уздовж замерзлих струмків і невеликих озер , доставлять Вам багато захоплюючих хвилин радості. Адже чисте морозне повітря , хвойний ліс і невелика фізичне навантаження додадуть Вам ще більше енергії і здоров'я

ПРОКАТ ГІРСЬКО ЛИЖНОГО СПОРЯДЖЕННЯ В КАРПАТАХ, НА БУКОВЕЛІ

ПРОКАТ ГІРСЬКИХ ЛИЖ, СНОУБОРДІВ, САНОК, ШОЛОМІВ, ЛИЖНИХ КОСТЮМІВ ТА ІНШОГО СПОРЯДЖЕННЯ

Лижі - їх ще називають лещатами , нартами . Раніше вони виготовлялися з дерева , зараз сучасні - це досить складна конструкція з використанням металу , пластику , карбону , дерева та інших матеріалів.
Лижі відрізняються геометрією , довжиною , спеціалізацією . Залежно від досвіду і техніки лижника існують наступні моделі : універсальні , спортивні ( слалом , швидкісний спуск) , дитячі та жіночі , карвінг ( для лижників , що володіють спеціальною технікою ) , паудер ( для катання глибоким снігом) , лижі для екстремалів ( фрірайд , "
нова школа ") та інші.
Серед відомих фірм - виробників лиж можна виділити SOLOMON , ROSSIGNOL , ATOMIC , FISHER , K2 .
Однак , якщо взяти марки ELAN або DYNASTAR , за якістю вони мало чим відрізняються від перерахованих вище моделей , зате дешевше.

Рекомендуємо купувати спорядження у комплекті: лижі з фабрично встановленими кріпленнями. Шкала регулятора сили самовідстьобування ( в кріпленнях їх дві ) на носі і п'ятці повинна охоплювати максимальний діапазон. Переважно зустрічаються системи до 12 - ти і більше одиниць. Це дозволяє точніше підігнати роботу автоматики та уникнути випадкового спрацювання в нормальних умовах.

ЕКСКУРСІЇ НА ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ КАРПАТ

ЕКСКУРСІЇ НА ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ БУКОВЕЛЬ, ДРАГОБРАТ

ЕКСКУРСІЇ НА ГІРСЬКОЛИЖНІ СПУСКИ ЯБЛУНИЦЯ , ВОРОХТА, ЯРЕМЧЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ...

Ми пропонуємо Вам відвідати гірськолижні курорти Буковель та Драгобрат , а також побувати на схилах гірських спусків курортних населених пунктів Поляниці , Яблуниці , Ворохти і міста Яремча . Лижні траси дуже різноманітні, категорія складності яких варіюється від дитячих трас і трас для новачків до складних - для професіоналів та експертів

ЗИМОВІ КУРОРТИ

ТАРИФИ КУРОРТА БУКОВЕЛЬ

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту