ukr rus

АКТИВНИЙ ТУРИЗМ ВЕСНА ЛІТО ОСІНЬ

Квадроцикли та квадротури

Квадроекстрім - для справжних чоловіків

Квадроцикл - це гібрид мотоцикла і автомобіля. Таке цікаве поєднання забезпечує більшу маневреність квадроцикла в порівнянні з автомобілем і більшу безпеку, якщо порівнювати з мотоциклом. Після важкої тижня, проведеного в офісі за роботою немає нічого краще і корисніше, ніж розслабитися, позбавитися від негативних емоцій, поспілкуватися з друзями. Квадроцикли в цьому сенсі незамінні. Їзда на таких машинах по бездоріжжю дозволить випустити всю злість, яка засіла в душі за довгий час роботи. Крім того такий заряд адреналіну можна отримати хіба що ганяючи на мотоциклах, а це дуже небезпечно. Що стосується безпеки квадроцикла, то тут слід зазначити наступне. Як і будь-який механізм, який здатний пересуватися, квадроцикл може нести в собі деяку небезпеку. Однак, це тільки теорія. На практиці постраждати від їзди на квадроциклі можна тільки в тому випадку, якщо не дотримуватися елементарних вимог техніки безпеки. В іншому поїздка на такій машині викличе тільки приємні емоції.
Квадроцикл - це пристосування для справжніх чоловіків, які не бояться труднощів. Призначені квадроцикли для їзди по бездоріжжю, наприклад в лісі чи горах, подолання відстаней, де важко дістатись пішком. Широкого використання дані машини набули в туристичій галузі, як засіб екстремального виду туризму
.

 

ПОЇЗДКИ НА КВАДРОЦИКЛАХ ТА КВАДРОТУРИ В ОКОЛИЦЯХ МІСТА ЯРЕМЧОГО

 

 

МОТОТЕХНІКА: квадроцикли ВRP Bombardier OUTLANDER. Об"єм двигунів від 450 см3. Новинка сезону: екскурсійні поїздки на 5-ти місному всюдиході "баггі" YAMAHA GRIZLI. Техніка - нові квадроцикли.

ДАТИ ТУРІВ: ПІД ЗАПИТ НА ЛЮБУ ДАТУ

ЦІНА ВІД 400 ГРН/ ЧОЛ. АБО ВІД 800 ГРН./КВАДРОЦИКЛ

 

 

 

Перейти детальніше до поїздок та маршрутів

 

ПОЇЗДКИ НА КВАДРОЦИКЛАХ ТА КВАДРОТУРИ В ОКОЛИЦЯХ СЕЛА МИКУЛИЧИН

 

 

МОТОТЕХНІКА: квадроцикли ВRP Bombardier OUTLANDER. Об"єм двигунів від 450 см3. Поїздки маршрутом через полонини Микуличина.

ДАТИ ТУРІВ: ПІД ЗАПИТ НА ЛЮБУ ДАТУ

ЦІНА ВІД 400 ГРН/ ЧОЛ. АБО ВІД 800 ГРН./КВАДРОЦИКЛ

 

 

 

Перейти детальніше до поїздок та маршрутів

Подорожі полонинами Карпат на позашляховиках ГАЗ

ПОЛОНИНАМИ КАРПАТСЬКИХ ГІР

 

Чудесна екскурсійна поїздка в гори на позашляховиках полонинами з елементами екстриму ( за бажанням можна і більш легкий варіант поїздки). Чарівні пейзажі гір, дегустація виробів на полонинах із овечого та коров"ячого молока - все це чекає Вас в цьому турі. 

ДАТИ ТУРІВ: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА  300 ГРН./ЧОЛ МІНІМУМ 900 ГРН./АВТО

 

Детальніше про екскурсію полонинами Карпат 

Рафтинг-сплави на річці Чорний Черемош

РАФТИНГ-СПЛАВИ

Рафтинг- сплави по гірській річці Чорний Черемош - це цікава подорож хвилями та бурними водами, проходження порогів та єдність команди. Від Вас залежить якість проведеного дня відпочинку.

ДАТИ ТУРІВ: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: ВІД 400 ГРН./ЧОЛ

 

 

Детальніше про рафтинг-сплави

Кінні прогулянки в гори

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ  В ОКОЛИЦЯХ ЯРЕМЧОГО

 

 

Кінні прогулянки в гори Карпати завжди мають велику популярність серед туристів, які люблять природу, тварин та активний відпочинок.

ДАТИ ТУРІВ: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: ВІД 250 ГРН./КІНЬ/ГОДИНА

 

 

 

Детальніше про  кінні прогулянки та маршрути в гори

 

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ В ОКОЛИЦЯХ МИКУЛИЧИНА

 

Екотуризм та зелений туризм займає не маловажне місце в організації відпочинкових заходів. Спілкування з природою навколишнього середовища, слухання тиші лісу, шепіт гірських річок, співання птахів - все це відмінний настрій настроеные та приємний відпочинок.

ДАТИ ТУРІВ: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: ВІД 250 ГРН./КІНЬ/ГОДИНА

 

Детальніше про кінні прогулянки верхом та маршрути     

Риболовля + прогулянка Карпатським лісом

РИБОЛОВЛЯ ФОРЕЛІ У КАРПАТАХ

Сонце, повітря та вода - наші найкращі друзі. Старий вислів з новими враженнями. Риболовля форелі в чистих водоймах гірських річок, яка споріднюється з смачним обідом ( з пійманої Вами риби приготовлять смачну юшку та запечуть форель  на вогні ) - дуже смачно та корисно.

ДАТИ ТУРІВ: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: 350 ГРН./ ЧОЛ, ДИТИНА ДО 12 РОКІВ - 175 ГРН.

 

Детальніше про Карпатську риболовлю форелі

В Карпати по гриби та ягоди

ПОХОДИ В КАРПАТИ ПО ГРИБИ ТА ЯГОДИ

 

Хто любить полювати звірів? Ну напевне відповідь - це на любителя. А ось тихе полювання з користю для себе, авжеж в горах є багато дарів природи, напевне підійде кожному. Незабутні враження, активний відпочинок при збиранні грибів, ягід ну і звісно фотосесії - "заряд" енергії на цілий рік.

ДАТИ ТУРІВ: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: 200 ГРН./ДОРОСЛИЙ, 100 ГРН./ДИТИНА ДО 12-ТИ РОКІВ

 

 Детальніше про похід в ліс по гриби та ягоди  

ZIPLINE "Літаюча лисиця"

ЗІПЛАЙН (АБО ТРОЛЛЕЙ), БАНДЖИ ...

 

Зіп провід не є недавнім винаходом. В минулому його використовували як транспортний метод пересування або доставки вантажів у віддалених гірських країнах з перешкодами у вигляді гірських ущелин або глибоких каньйонів, коли транспортування було обмежене звичайними методами. Австралійські війська використовували їх, щоб доставити продукти, пошту і навіть боєприпаси на передові позиції вогнищ військових конфліктів. У деяких віддалених гірських районах Китаю до сих пір їх використовують як "поштові лінії".

В теперішній час ZIP-LІNE використовується, як туристичний різновид активного відпочинку. Спуск на сталевому тросі є одним із найбезпечніших естемальних видів відпочинку

ЗІПЛАЙН В ЯРЕМЧІ

АЛЬПІНПАРК - випробовування для сміливців  грн./з особи

ПОЛІТ НАД ВОДОСПАДОМ -  120 м. в двох напрямках - вартість  грн. з особи

ПОЛІТ НАД ВОДОСПАДОМ+АЛЬПІНПАРК -  грн. з особи

У вартість входить прокат спорядження та захисні шоломи, робота інструкторів.

 

ЗАЯВКА

Наш погляд на відпочинок

Для якісного проведення відпочинку в період відпусток чи вихідних в першу чергу Вам потрібно зосередитись на плануванні свого відпочинку. Значить необхідно замислитись насамперед, чого Ви бажаєте. Є багато напрямків туризму і Вибирати Вам. Ми зокрема будемо Вам допомагати в цьому, а з економлений час та сили, які б мали піти на пошук житла чи цікавої подорожі, позитивно відіграють на відпочинку.

Ми підготовили план проведення відпочинкових міроприємств на території Карпатського регіону. Для планування Вашого відпочинку Ви маєте змогу подати свою заявку на участь в тому чи іншому заході  по формі зворотнього звязку

 

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

(067) 479 47 59, (050) 244 63 01, VIBER: +380 63 399 14 30

 

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту