ukr   rus

Актив-тур в Карпаты

АКТИВ-ТУР В КАРПАТИ

Активний відпочинок в Карпатах. Актив-тур створений спеціально для груп, які хочуть трохи поекстремаліть. На Вас чекають спуски Zip-Line, похід на вершину, яка за складністю не поступається Говерлі, а також пікнік на природі в польових умовах і як завжди прекрасна природа.

1-й день

Прибуття до обласного центру Прикарпаття - Івано-Франківськ або в місто Яремче. Зустріч з гідом. Переїзд і розміщення в готелі. Поселення в двох / тримісних номерах зі зручностями.

Сніданок. Відпочинок в номерах.

Далі почнемо наш активний відпочинок! Стартуємо з ZIP-LINE * (політ над водоспадом "Пробій") - це новий вид активного відпочинку, між двома точками, натягнуто сталевий трос, людини пристібають страховкою в спеціальному спорядженні і він зі швидкістю приблизно 30-50 км. в годину рухається через річку "Прут", для тих, хто неосмелітся - є "Стежка опришків".

Від спусків перейдемо до їзди. Сідаємо на квадроцикли **, адже коли ти в гірській місцевості, на нерівних дорогах - відчути міць цього "монстра" - це незабутнє задоволення! Є кілька варіантів катань, щоб спробувати це таке рекомендуємо: орендувати квадроцикл до 15 хвилин. Або якщо ви знаєте свої сили в цій справі - є спеціально розроблені маршрути в гори.

У гори поїхати можна не тільки на квадроциклах. Спеціально для Вас знайдуться гуцульські їздові коні. З ними не чути шум мотора, не потрібно купувати паливо, влітку їм вистачить зеленої трави. Покататися на цьому екологічному транспорті у Вас також буде можливість.

Відпочинок. Увечері можлива організація банкету ****


2-й день

Ранній дзвінок будильника. Сніданок.

Підготовка до пішого походу в гори. Хто був на Говерлі їм простіше, хоча ми пропонуємо зовсім Чорногорський хребет. Все в Яремче - це вершина гори Горган-Явірник. Маршрут протяжністю 13-14 км., А перепад висоти більше 900 метрів., За складністю не поступається Говерлі, зате пейзажі "збивають з ніг". Сходження в супроводі досвідченого інструктора.

Спуск вниз. Нижче вас чекає обід (пікнік), який здасться найсмачнішим, адже відомо, що апетит у горах, та ще й після такої пішої прогулянки, ну дуже хороший :).

Повернення в готель. Відпочинок.

3-й день

Сніданок. Виселення з номерів. Їдемо в Яремче - найвідоміший туристичний центр Прикарпаття. Екскурсія. У місті знаходиться базар етнографічних виробів. Рекомендуємо прикупити на пам'ять щось про поїздку.

Вільний час на обід. Рекомендуємо Карпатські колиби.

Останнім об'єктом Вашої активної відпочинку стане невелика піша прогулянка до "Скель Довбуша"! Ви дізнаєтеся багато про місцеві "Робін Гудах", які дійсно вели визвольну війну на Заході України з Польською шляхтою. Забирали гроші в заможних панів і віддавали бідним. Можливо золото Довбуша ще лежить, поховали в печерах.
Трансфер на ж / д вокзал Івано-Франківська. Виїзд додому.

У вартість включено:

транспортне обслуговування по програмі 3 дні;

проживання 2 ночі в готелі Яремче (номери зі зручностями);

харчування 1-й день: сніданок, 2-й день: сніданок / обід (пікнік), 3-й день: сніданок;

екскурсійні послуги: в 1-й день робота гіда, в 2-й день робота інструктора, в 3-й день робота екскурсовода;

страховка.

Можливі доп. витрати:

під'їзд / виїзд до / з Івано-Франківська;

спуск на zip line * - приблизно 100 грн / чол / спуск, катання на квадроциклах ** - 800 грн / квадроцикл (2 чол.), катання на конях *** - 200 грн / год / кінь;

банкет **** - від 200 грн / чол

додаткове харчування;

особисті витрати.


Тип розміщення
 1 / DBL
 1 / SNGL
 Дитина до 12 років
 
Вартість туру в грн / чол.
 -
 -
 -
 


DBL - двомісне розміщення
SNGL - Одномісне розміщення

Періодичність: тур для груп під запит або індивідуально.

Вартість туру: Індивідуальний ПРОРАХУНОК

 

 

 

 

 

 

 

 

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

(067) 479 47 59, (050) 244 63 01, VIBER: +380 63 399 14 30

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту