ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

Курорт Буковель

Гірськолижний курорт " Буковель "

Прикарпатський " тигр".

Тигри на Прикарпатті, та й в Карпатах загалом, не водяться. Найбільший з котячих - рись. "Тиграми" економісти називають країни Південно - Східної Азії, де за останні десятиліття відбувся колосальний економічний прорив. " Прикарпатським тигром " можна назвати туристичний гірськолижний курорт "Буковель" - лише з проекцією на місцеві масштаби. База збудована десять років назад на голому місці неподалік села Поляниця, біля підніжжя гори , висотою 1139 м., яка й дала назву цьому комплексу. Зараз "Буковель" приймає десятки тисяч туристів з різних куточків світу. Гірськолижний курорт знаходиться на висоті 920 м. над рівнем моря. Тут розташована велика кількість багатоповерхових котеджів, готелів, ресторанів, барів та клубів. Для лижників працюють лижні школи, прокатні пункти лиж та спорядження, медпункти, здоровниці та рятувальні служби, обладнані сучасною технікою.

База знаходиться за 100 км. від обласного центру Івано - Франківська та 30 км. від міста Яремче. Транспортне сполучення до "Буковеля" добре. Ходять мікроавтобуси Івано - Франківськ - Поляниця ( Буковель), потяги приміського сполучення до станції Яремче, з подальшою пересадкою на маршрутні таксі.

Одна з гірських трас Буковеля Парковка для авто

Селище оточене горами, які захищають його від вітрів. Дуже доглянуті схили, працюють снігові гармати, ратраки. Траси прокладені по травяному грунту. Схили лижних трас освітлюються вночі тому крім денного катання там існує і нічне, але тільки для досвідчених лижників.

Готель Котеджі

14 крісельних витягів, 50 км трас різної складності. У залежності від дня тижня підйом коштує від 3 до 5 $. Вигідніше придбати абонемент на певну кількість підйомів або днів. Найдовші: м. Буковель (1127 м, № 2), м. Довга (1372 м, № 12), м. Бабин Погар (1180 м, № 14).

www.bukovel.com

Дивись далі технічні характеристики витягів

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту