ukr rus

Оренда квартир у Львівській області

Компанія "Аренда+" - квартири у Львові, Трускавці, Моршині і Східниці

 

« Компанія "Аренда+" пропонує Вашій увазі великий вибір квартир у Львові, Трускавці, Моршині і Східниці. Всі квартири обладнані по європейських стандартах і знаходяться в центрі міст або в престижних житлових комплексах.

Вас чекає вишуканість, антикварні і сучасні меблі, а головне - незабутня атмосфера домашнього затишку і навіть трохи казки в подарунок. Квартири, які ми пропонуємо Вам вибрати на сайті http://arendaplus.lviv.ua облаштовані всім необхідним, зокрема сучасною побутовою і відео технікою, високошвидкісним інтернетом, кухоним приладдям і іншими речами, які безумовно створять для Вас незабутній відпочинок і комфорт.

Окрім цього наш сервіс "Аренда+" створений, щоб стати Вашим помічником в будь-якій ситуації. У розділі VIP- відпочинок Ви можете замовити сімейний святковий обід або романтична вечеря для двох в кращих ресторанах і кафе нашого міста за помірними цінами окрім цього ми пропонуємо Вам систему знижок, які можливо мати тільки через нас.

Ми завжди раді допомогти нашим гостям у всьому і не тільки з мешканням. При потребі Ми готові Вас зустріти, також до ваших послуг наші друзі - кращі екскурсоводи історичного міста Львів. Втім, все це ви повинні побачити на власні очі.

Щонеділі ми оновлюємо базу квартир з фотографіями, які здаються в добову і довготривалу оренду. Відвідаєте наш сайт http://arendaplus.lviv.ua і тоді Ви зрозумієте - зняти квартиру в Львові подобово досить просто, Вам досить просто подзвонити нам по телефону, а потім трохи часу, політ фантазії - і Ви відпочиваєте в кращих апартаментах міста»

 

Джерело: http://arendaplus.lviv.ua

 

на головну

 

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

(067) 479 47 59, (050) 244 63 01, VIBER: +380 63 399 14 30

 

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту