ukr   rus

Спелео туризм

Карстові та тектонічні печери

Спелеотуризм в Україні дуже швидко розвивається і знаходить нових послідовників. З кожним роком збільшується і кількість бажаючих поглянути на підземний світ, і кількість спелеологів, які працюють в експедиціях та відкривають нові проходи і печери. Печера - це окремий світ темряви та кристалів, які виблискують під невеликим променем штучного світла. Печера - це живий організм з постійною температурою близько 11 градусів та майже 100% вологістю. Печери в Україні поділяються на кілька типів за походженням: карстові та тектонічні. До карстових печер слід віднести усі гіпсові печери, які утворилися внаслідок розчинення та вимивання гіпсу підземними водами.

Розвиток спелеотуризму в Україні набуває нових обертів та знаходить нових послідовників. Охочих побачити казковий підземний світ з кожним роком стає все більше і більше. Спелеологи відкривають нові проходи та печери.

Печера - це своєрідний окремий світ темряви і кристалів, які виблискують під променем штучного світла ліхтарів. Температура в пещерах фактично коливається в межах 11 градусів тепла за Цельсієм та містить майже 100 відсоткову вологість.

На Україні печери поділяються на карстові та тектонічні. Карстові утворюються внаслідок вимивання гіпсу грунтовими водами, тектонічні печери – виникають внаслідок рухів поверхні земної кори

на головну

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту