ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

Робота за кордоном від роботодавців

УМОВИ СПІВПРАЦІ


Німеччина – прогресивна країна Європи. Для українця працевлаштування за кордоном може відкрити багато можливостей. Головне, продумати всі нюанси та забезпечити собі безпеку. Цікаві пропозиції знаходять на спеціальних ресурсах, як робота за кордоном на Layboard.com, де головне комфорт для шукача можливостей. Німеччина може стати відкриттям чи негативним досвідом, все залежить тільки від українця.

Працевлаштування в Німеччині: як знайти гарні вакансії?

Спеціальні сайти – можливість, яка доступна кожному українцю. Вони генерують найкращі пропозиції, які вже пройшли перевірку. Що ще потрібно знати про пошук вакансій за кордоном:
1. Безпека стоїть на першому місці. Немає нічого поганого в тому, щоби все перевірити декілька разів.
2. Німеччина нехай і прогресивна країна, та англійська мова, як популярна, може й не допомогти. Знання німецької мови покращує шанси отримати кращі пропозиції.
3. Будь-яка робота в Німеччині для українців має свої критерії пошуку. Головне, вивчити всю інформацію та задавати якомога більше питань. Один із плюсів працевлаштування саме в Німеччині – прозорі умови. Зазвичай, якщо підписується договір з українцем, то після умови не змінюються. Саме з цієї причини потрібно декілька разів прочитати весь договір.

Українець чи не українець: кого частіше шукають німецькі працедавці?

Якщо брати загалом, то українці нічим не відрізняються від інших іноземців. Що стосуються німців, вони цінують старанність та відданість роботі. Якщо іноземець виконує свою роботу, то проблеми не з’являються. Для українців доволі просто вчити німецьку мову. По-перше, в Україні є німецька мова, яку вивчають в школі, а по-друге, українська близька до німецької по звуках та фонетиці. Українець, якщо у нього є таке бажання, може вивчити іноземну мову швидко – на роботі безплатна практика.

Пошук роботи без знання мови

Не завжди українець знає мову, наприклад, німецьку. В цьому випадок знайдуться вакансії, та не з такою високою оплатою, як для працівників зі знанням німецької. Що потрібно знати про роботу без знання німецької мови: робота буде складатися с механічного виконання однієї чи декількох задач; вивчити німецьку все-таки доведеться, для комунікації з іншими працівниками; поступово, знаходячись в Німеччині, мова сама «прийде» до українця хоча б на самому простому рівні. Німеччина дає багато можливостей, але доведеться докласти зусиль, щоб отримати не тільки досвід та й перспективи.

Оплата праці для українців в Німеччині

Працювати за кордоном це завжди ризик, але його можна мінімізувати. Для початку потрібно розуміти, що всі умови праці обговорюються заздалегідь, ще до моменту підписання договору. Українець не повинен купувати кота в мішку – все обов’язкового перевіряється декілька разів. Основна зарплата та надбавки залежать від того, яка посада в українця. На зарплату впливає багато факторів, як місце працевлаштування, місто та кваліфікація працівника. Мінімальна оплата – це робота у сфері обслуговування, особливо якщо українець зовсім не знає німецьку мову. Важливо, працедавець не має права знижувати зарплату тільки по своєму бажанні. Він повинен дотримуватися підписаного договору. Заздалегідь потрібно дізнатися про всі збори чи штрафи. Українець має права, навіть якщо він мешкає та працює за кордоном. У разі недотримання договору працедавець має за це відповісти. З собою завжди потрібно мати копію договору та документи, як робоча віза. Багато українців знаходять переваги в роботі в Німеччині. Менталітет німців не такий вже далекий від менталітету українців, що значно зменшує складнощі адаптації.

 

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту