ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК В КАРПАТАХ ВЕСНОЮ, ЛІТОМ, ОСІННЮ

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК В КАРПАТАХ

СЕЗОН З 01.04 по 15.11.2019

Квадроцикли та квадротури

 Квадроекстрім - для справжних чоловіків

Квадроцикл - це гібрид мотоцикла і автомобіля. Таке цікаве поєднання забезпечує більшу маневреність квадроцикла в порівнянні з автомобілем і більшу безпеку, якщо порівнювати з мотоциклом. Після важкої тижня, проведеного в офісі за роботою немає нічого краще і корисніше, ніж розслабитися, позбавитися від негативних емоцій, поспілкуватися з друзями. Квадроцикли в цьому сенсі незамінні. Їзда на таких машинах по бездоріжжю дозволить випустити всю злість, яка засіла в душі за довгий час роботи. Крім того такий заряд адреналіну можна отримати хіба що ганяючи на мотоциклах, а це дуже небезпечно. Що стосується безпеки квадроцикла, то тут слід зазначити наступне. Як і будь-який механізм, який здатний пересуватися, квадроцикл може нести в собі деяку небезпеку. Однак, це тільки теорія. На практиці постраждати від їзди на квадроциклі можна тільки в тому випадку, якщо не дотримуватися елементарних вимог техніки безпеки. В іншому поїздка на такій машині викличе тільки приємні емоції.
Квадроцикл - це пристосування для справжніх чоловіків, які не бояться труднощів. Призначені квадроцикли для їзди по бездоріжжю, наприклад в лісі чи горах, подолання відстаней, де важко дістатись пішком. Широкого використання дані машини набули в туристичій галузі, як засіб екстремального виду туризму
.

Прокат квадроциклів та поїздки в гори Карпати

ПОЇЗДКИ НА КВАДРОЦИКЛАХ ТА КВАДРОТУРИ В ОКОЛИЦЯХ МІСТА ЯРЕМЧОГО

МОТОТЕХНІКА: квадроцикли ВRP Bombardier OUTLANDER. Об"єм двигунів від 450 см3. Новинка сезону: екскурсійні поїздки на 5-ти місному всюдиході "баггі" YAMAHA GRIZLI. Техніка - нові квадроцикли.

ДАТИ ТУРІВ 2019: ПІД ЗАПИТ НА ЛЮБУ ДАТУ

ЦІНА ВІД 400 ГРН/ ЧОЛ. АБО ВІД 800 ГРН./КВАДРОЦИКЛ

Перейти детальніше до поїздок та маршрутів

 

 

Прокат квадроциклів та поїздки в гори Карпати

ПОЇЗДКИ НА КВАДРОЦИКЛАХ ТА КВАДРОТУРИ В ОКОЛИЦЯХ СЕЛА МИКУЛИЧИН

 

МОТОТЕХНІКА: квадроцикли ВRP Bombardier OUTLANDER. Об"єм двигунів від 450 см3. Поїздки маршрутом через полонини Микуличина. 

ДАТИ ТУРІВ 2019: ПІД ЗАПИТ НА ЛЮБУ ДАТУ

ЦІНА ВІД 400 ГРН/ ЧОЛ. АБО ВІД 800 ГРН./КВАДРОЦИКЛ

 

Перейти детальніше до поїздок та маршрутів

Подорожі полонинами Карпат на позашляховиках ГАЗ

ПОЛОНИНАМИ КАРПАТСЬКИХ ГІР

Чудесна екскурсійна поїздка в гори на позашляховиках полонинами з елементами екстриму ( за бажанням можна і більш легкий варіант поїздки). Чарівні пейзажі гір, дегустація виробів на полонинах із овечого та коров"ячого молока - все це чекає Вас в цьому турі. 

ДАТИ ТУРІВ 2019: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА  300 ГРН./ЧОЛ МІНІМУМ 1200 ГРН./АВТО

Детальніше про екскурсію полонинами Карпат 

 

Рафтинг-сплави на річці Чорний Черемош

РАФТИНГ-СПЛАВИ

Рафтинг- сплави по гірській річці Чорний Черемош - це цікава подорож хвилями та бурними водами, проходження порогів та єдність команди. Від Вас залежить якість проведеного дня відпочинку.

ДАТИ ТУРІВ 2019: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: ВІД 500 ГРН./ЧОЛ

Детальніше про рафтинг-сплави

 

Кінні прогулянки в гори Яремче

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ  В ОКОЛИЦЯХ ЯРЕМЧОГО

Кінні прогулянки в гори Карпати завжди мають велику популярність серед туристів, які люблять природу, тварин та активний відпочинок.

ДАТИ ТУРІВ 2019: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: ВІД 250 ГРН./КІНЬ/ГОДИНА

 

Детальніше про  кінні прогулянки та маршрути в гори

 

 

 

Кінні прогулянки в гори Микуличин

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ В ОКОЛИЦЯХ МИКУЛИЧИНА

Екотуризм та зелений туризм займає не маловажне місце в організації відпочинкових заходів. Спілкування з природою навколишнього середовища, слухання тиші лісу, шепіт гірських річок, співання птахів - все це відмінний настрій настрій та приємний відпочинок

ДАТИ ТУРІВ 2019: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: ВІД 250 ГРН./КІНЬ/ГОДИНА

Детальніше про кінні прогулянки верхом та маршрути     

 

Риболовля + прогулянка Карпатським лісом

РИБОЛОВЛЯ ФОРЕЛІ У КАРПАТАХ. Сонце, повітря та вода - наші найкращі друзі. Старий вислів з новими враженнями. Риболовля форелі в чистих водоймах гірських річок, яка споріднюється з смачним обідом ( з пійманої Вами риби приготовлять смачну юшку та запечуть форель  на вогні ) - дуже смачно та корисно.

ДАТИ ТУРІВ 2019: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: 350 ГРН./ ЧОЛ, ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 12-ТИ РОКІВ ЗНИЖКА -50%

Детальніше про Карпатську риболовлю форелі

В Карпати по гриби та ягоди

ПОХОДИ В КАРПАТИ ПО ГРИБИ ТА ЯГОДИ

Хто любить полювати звірів? Ну напевне відповідь - це на любителя. А ось тихе полювання з користю для себе, авжеж в горах є багато дарів природи, напевне підійде кожному. Незабутні враження, активний відпочинок при збиранні грибів, ягід ну і звісно фотосесії - "заряд" енергії на цілий рік.

ДАТИ ТУРІВ 2019: ПІД ЗАПИТ

ЦІНА: 250 ГРН./ДОРОСЛИЙ, ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 12-ТИ РОКІВ ЗНИЖКА -50%

Детальніше про похід в ліс по гриби та ягоди

  

ZIPLINE "Літаюча лисиця"

ЗІПЛАЙН (АБО ТРОЛЛЕЙ), БАНДЖИ ...

 

Зіп провід не є недавнім винаходом. В минулому його використовували як транспортний метод пересування або доставки вантажів у віддалених гірських країнах з перешкодами у вигляді гірських ущелин або глибоких каньйонів, коли транспортування було обмежене звичайними методами. Австралійські війська використовували їх, щоб доставити продукти, пошту і навіть боєприпаси на передові позиції вогнищ військових конфліктів. У деяких віддалених гірських районах Китаю до сих пір їх використовують як "поштові лінії".

В теперішній час ZIP-LІNE використовується, як туристичний різновид активного відпочинку. Спуск на сталевому тросі є одним із найбезпечніших естемальних видів відпочинку

ЗІПЛАЙН В ЯРЕМЧІ

АЛЬПІНПАРК - випробовування для сміливців  грн./з особи

ПОЛІТ НАД ВОДОСПАДОМ -  120 м. в двох напрямках - вартість 150 грн. з особи

ПОЛІТ НАД ВОДОСПАДОМ+АЛЬПІНПАРК -  грн. з особи

У вартість входить прокат спорядження та захисні шоломи, робота інструкторів.

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту