ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

Кінні прогулянки

Екотуризм: кінні прогулянки

Екотуризм – це форма подорожі, сприятлива для навколишнього середовища. Вона відбувається на територіях, що мають природничу цінність (національні та ландшафтні парки). Екотуризм спрямований на охорону природного й культурного середовища регіонів, які відвідуються туристами. Він передбачає, що учасниками цих подорожей є люди з високою екологічною свідомістю. Синонімом поняття "екотуризм" є зелений туризм (green tourism), природничий туризм (nature tourism). Виділяються такі форми екотуризму – активний екотуризм (піший, велосипедний, водний, кінний, рибальство), фауністичні та флористичні поїздки (орнітологічні поїздки, полювання, тематичні поїздки), культурологічні й етнографічні поїздки.

Для любителів екотуризму ми пропонуємо Вам кінні прогулянки, верхову їзду на конях, а також запряжених в сани на території міста Яремча та села Микуличин.

  

  

  Більш детальніше про маршрути та вартість кінних прогулянок в сезон весна - літо - осінь в розділі активний відпочинок , інформація про зимові кінні прогулянки в розділі активний зимовий відпочинок

на головну

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту