ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

ПРОКАТ КВАДРОЦИКЛІВ ТА КВАДРОТУРИ ЯРЕМЧЕ

КВАДРО ЕКСТРІМ ТА КВАДРОТУРИ В ОКОЛИЦЯХ ЯРЕМЧОГО

Квадроекстрім - для справжних чоловіків

Квадроцикл - це гібрид мотоцикла і автомобіля. Таке цікаве поєднання забезпечує більшу маневреність квадроцикла в порівнянні з автомобілем і більшу безпеку, якщо порівнювати з мотоциклом. Після важкої тижня, проведеного в офісі за роботою немає нічого краще і корисніше, ніж розслабитися, позбавитися від негативних емоцій, поспілкуватися з друзями. Квадроцикли в цьому сенсі незамінні. Їзда на таких машинах по бездоріжжю дозволить випустити всю злість, яка засіла в душі за довгий час роботи. Крім того такий заряд адреналіну можна отримати хіба що ганяючи на мотоциклах, а це дуже небезпечно. Що стосується безпеки квадроцикла, то тут слід зазначити наступне. Як і будь-який механізм, який здатний пересуватися, квадроцикл може нести в собі деяку небезпеку. Однак, це тільки теорія. На практиці постраждати від їзди на квадроциклі можна тільки в тому випадку, якщо не дотримуватися елементарних вимог техніки безпеки. В іншому поїздка на такій машині викличе тільки приємні емоції.
Квадроцикл - це пристосування для справжніх чоловіків, які не бояться труднощів. Призначені квадроцикли для їзди по бездоріжжю, наприклад в лісі чи горах, подолання відстаней, де важко дістатись пішком. Широкого використання дані машини набули в туристичій галузі, як засіб екстремального виду туризму.

КВАДРОТУРИ ЯРЕМЧЕ

 

Подивіться захоплююче відео екстрим тура в околицях Яремча

 

  

  

 МАРШРУТ №1. Виїзд на мале високогір'я Великій, проїзд через спуски та підйоми, ліс, грязеве бездоріжжя,заїзд до джерела Великій, колиба "Ведмежа гора"(зупинка на фотосесії), вольєрне господарство з дикими тваринами, водоспад "Дівочі сльози" (зупинка на фотосесії). Тривалість поїздки 1 година. Протяжність маршруту 5 км. Ціна  800 грн./квадроцикл.

 МАРШРУТ №2. Виїзд на середнє високогір'я Вабрянка, проїзд через спуски та підйоми, ліс, грязеве бездоріжжя, проїзд по складному камянистому підйомі, заїзд до джерела Великій та джерела Вабрянка, (дві зупинки на фотосесії). Тривалість поїздки 2 години. Протяжність маршруту 16 км. Ціна  1600 грн./квадроцикл.

 МАРШРУТ №3. Виїзд на гору Маковиця (984 м.н.р.м), проїзд через спуски та підйоми, неодноразовий проїзд через річку, ліс, грязеве бездоріжжя, проїзд по складному камянистому підйомі, зупинки на фотосесії. Маршрут проходить по хребтовій частині гір до вершини г.Маковиці та має панорамний огляд 5-ти населених пунктів. Тривалість поїздки 3 години. Протяжність маршруту більш, як 30 км. Ціна  2400 грн./квадроцикл.

МАРШРУТ №4. Виїзд на високогір'я Щівка, проїзд через спуски та підйоми, ліс, грязеве бездоріжжя, проїзд по складному камянистому підйомі, три зупинки на фотосесії. Тривалість поїздки 4 години. Протяжність маршрута більш, як 40 км. Ціна  за домоленістю.

Мототехніка:  квадроцикли BRP,Bombardier OUTLANDER. Обєм двигуна від 400 см3.

Примітка: час поїздки включає в себе інструктаж.

ЕКСКУРСІЙНА ПОЇЗДКА

 

НОВИНКА СЕЗОНУ - Екскурсійна поїздка на 5-ти місному всюдиході YAMAHA WIKING. Маршрут: центр міста Яремче, відвідування музею "Карпати в мініатюрі", вольєрного господарства з дикими тваринами, панорамний огляд міста Яремча (зупинка на фотосесії).

 

 

Тривалість поїздки 1 година. Ціна  400 грн./чол., або мінімум 1800 грн.,якщо водій із компанії туристів 2500 грн.

 

ДАТИ ТУРА: ПІД ЗАПИТ

Риболовля, грибні тури, екстремальні подорожі

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту