UA   rus

Организация путешествий Украиной, в Карпаты

ОТЗЫВЫ

Вы можете оставить отзывы и предложения, поделится впечатлениями об отдыхе в Карпатах.

» Юлія
Дякую за цікаву екскурсію на скелю Довбуша та гору Маковицю. Чудовий екскурсовод Ольга розповідала цікаві історії, підстроювалася під наш темп, показувала найцікавіші місця та маршрути.Окрема подяка Василю за плащі від дощу. Отримала багато позитивних вражень та емоцій!
» Тамара, Валерий из Запорожья
Добрый день! Спасибо Вам за организованную экскурсию на скалу Добуша. Интересные магические места, многовековые камни ну и завораживающие пейзажи Карпатских гор - все это чудо наших несравненных КАРПАТ! Объязательно вернемся, чтобы посетить другие места ваших экскурсий! С уважением Тамара и Валерий
» Дмитрий
Рыбалка 01.07.2018. Большое спасибо Василию за организацию рыбалки. Все прошло супер. Особенно приготовленные уха и речная форель на углях. Самое главное это не ресторан с озером, а в горах на горной речке. Жаль не удалось по грибы сходить, но этому помеха дождь. Спасибо!!!!!
Спасибо Дмирий!!!Будем Мольфарами)))
» Оксана
Спасибо большое Василию за экскурсию по скалам Довбуша и горе Маковице. Ходили 14 августа 2017. Всем рекомендуем, прекрасные впечатления, отличное настроение, море удовольствия! Ещё раз огромное спасибо Василию!
» Лідія
Дуже дякуємо відповідальним та професійним майстрам своєї справи: Василю та Андрію за організацію екскурсії на гору "Маковиця"!
» Александр
Спасибо за организацию зимней рыбалки форели и за вкусное приготовление ее на огне. Отдыхали у Вас 12 февраля. Семья из Николаева, Ирина и Александр Тисовец
» СВЕТЛАНА
Дякуємо пану Василю за екскурсійний супровід 10.12 .2016 -12 .12.Ємоціі прекрасні!Особливо за другий день,12 грудня .в місті Яремче!!Колектив з 52 осіб,з них 21 чоловік бажає ВАМ успіху ,натхнення та процвітання!Маємо віру,що зустрінемось влітку !!
» Лариса
Добрий день! Читаю відгуки і можу чесно підписатись під кожним позитивним. Авантюра у одноденний похід 03.09.2016 на Говерлу змогла здійснитись лише завдяки пану Андрію та пану Василю. Було велике бажання, але не було достатньо фізичної підготовки. Пан Василь не залишав без уваги ні на хвилину. І ми підкорили Говерлу!!! Наша досить велика група (43 особи) різного віку від 4 до 50+ років піднялась у повному складі! Це запам'ятається на все життя! Дякуємо! Успіхів вам та ще багато вдалих підйомів!
Дякуємо Вам Пані Ларисо за позитивний відгук! Бажаємо Вам підкорення інших висот!
Имя
E-mail

Введите цифры с картинки

 

БРОНИРОВАНИЕ УСЛУГ

КОНТАКТНЫЕ ТЕЛЕФОНЫ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

 

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту