ukr   rus

ДЖИПІНГ ДЕТАЛЬНІШЕ

ВІДГУКИ ПРО НАС

Тут Ви можете залишити відгуки та коментарі, поділитись враженнями про відпочинок у Карпатах, а також написати короткі розповіді. В окремих випадках Ви можете отримати відповіді на деякі запитання стосовно відпочинку в Карпатах

 

» Юлія
Організовували корпоративний відпочинок - похід на г.Хом'як (30 чоловік). Всі були в захваті від панорам та від майстерності інструкторів. Похід виявився нелегким, але всі повернулись щасливі й задоволені. Дякую Василю за організацію.
» Роксолана
Дякую турагенції "Яр-Карпати" і особливо пану Василю за гарний відпочинок, цікаві екскурсії і море приємних вражень! Прикарпаття та Карпати - це чудове місце для відпочинку і тілом і душею! Всім, хто їде в Яремче, раджу звертатися в "Яр-Карпати" для планування, насиченого приємними враженнями, відпочинку. В агенції великий вибір екскурсій! Гарного всім відпочинку!
» Бережна Тетяна
Добрий день "Яр-Карпати"! Хочу поділитися незабутніми враженнями від подорожі казково-чарівним Чорногірським хребтом та підняттям на величну, з мальовничими краєвидами , г.Говерлу !!! Не можливо передати красу Українських Карпат ні словами, ні фото-відео... Потрібно приїхати сюди - на повні груди вдихнути ЧИСТЕ повітря, вдосталь напитися ДЖЕРЕЛЬНОЇ води, намилуватися просторами гір, полонин, водоспадів, річок, озер...Влаштувати собі екскурсїї дивовижними, екзотичними місцям Закарпаття і Передкарпаття... І в решті-решт отримати заряд енергіїї бадьорості на все життя...ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ ! Мрія моя здійснилася, і це все завдяки ВИСОКОПРОФЕСІЙНОМУ тур-агентові Василю та його команді: гід-інстукторові Андрію, водію Роману. Щиро дякую Вам за вашу кропітку працю, за теплий прийом, ЛЮДЯНІСТЬ! Як у Вас кажуть - Хай Бог помагає!!! Щоб "Яр-Карпати" цвіли й прцвітали!!! До зустрічі в наступному році. З повагою та вдячністю Тетяна м. Херсон 22.07.2015
» Олексій
Доброго дня! Після сходження на Говерлу у 2013 році, мріяв здійснити пішу подорож по Чорногорському хребту. Пан Василь та його тур-агенція "Яр-Карпати" допомогли здійснити мою мрію. Передати всі емоції не можливо. Потрібно писати декілька сторінок. Вражений організацією відпочинку. Діють, як справжні професіонали - без метушні, зважено, впевнено. Продумують все до дрібниць. Особлива подяка за гарного провідника - Андрія. Молодий хлопець, але вмів знайти підхід до кожного. Дякуючи йому нам всім вдалось дійти до кінця маршруту. 40 км по хребту пройшли на одному диханні! Дякую і рекомендую! З повагою, Олексій.
» Тетяна
Звісно, що краще гір можуть бути тільки гори! Невимовної краси краєвиди, неозорі далі, свіже гірське повітря і щирі люди – це те, що потрібно, особливо після мегаполісу! Величезна вдячність «Яр-Карпати», а зокрема Василю, за чітко налагоджену роботу, за індивідуальний підхід до вподобань і побажань кожного туриста, за величезний асортимент екскурсій та походів. Незабутні вихідні: сходження на Говерлу, екстрім-тур на УАЗах по гірських, здавалось непрохідних, дорогах і полонинах, зіплайн в Яремче – враження на все життя (і це не перебільшення)! Хто їде за недоліками, той їх знаходить, а ми їхали за емоціями і ми їх отримали! Тому всім в Карпати з «Яр-Карпати»! А ми обов’язково повернемось!
» Стас Белаев
Приятно удовлетворены организацией нашего отдыха в Яремче ребятами с Яр Карпаты.Хорошие экскурсии и умеренные цены.Рекомендуем!
» Аня и Максим из Киева
Здравствуйте Василий! Мы отдыхали у Вас в конце декабря. Хотим поблагодарить Вас за теплый прием, очень интересные экскурсии на лыжный курорт в Палянице,особенно понравилась конная поездка на снежную полонину в Микуличине. Всего 2 дня отдыха,а впечатлений на целый год. Планируем летом приехать к Вам как минимум на неделю. С уважением и благодарностью Аня и Макс
» Марина з Києва
Доброго дня! Хочу подякувати Вам за професійний підхід до організації надзвичайно цікавого відпочинку! Карпати-це клас!!!
Имя
E-mail

Введите цифры с картинки

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту