ukr   rus

Колиба " У Миколи "

Колиба " У Миколи "

Споруда колиби дерев"яна, оформлена в традиційному гуцульському настрої. Всередині колиби затишно, чисто та комфортно. На першому поверсі барна стійка та зал на 16-ть чоловік. Другий рівень вміщує до 30-ти чоловік та бенкетний зал 8 осіб.

 

 

 

Слід відмітити меню закладу харчування серед якого можна скуштувати фірмові страви колиби: "Тайстра гуцула" (в склад входить кулеша, свинина по домашньому, білі гриби, бриндза, смажене яйце), "п"яний кролик" ( мясо кроля, вино, виноград, цибуля), "мясо по -поляницьки" ( відбивна свинна, сир твердий, шинка), "смажениця" ( капуста квашена із свининою), форель тушена у сметані та інші смачні наїдки. Також продаються різноманітні спиртні та безалкогольні напої. Заклад знаходиться за адресою:

Івано-Франківська область Яремчанська міськрада с. Поляниця вул. Квіткова, 170 а ( біля в"їзду на гірськолижний курорт "Буковель" 150 метрів від найблищих витягів.
Зверніть увагу, що коли багато гостей то у закладі не встигають якісно обслуговувати, тому ж шукайте інші місця, або терпіть :-) Ціну тут невисокі, але ж і якість така сама.

Контактний телефон: +38 095 301 37 35

на головну

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту