ukr   rus

Відпочинок у Карпатах

Купання в гірських річках Карпат

Карпати є однією з найбагатших природними і лікувальними ресурсами гір України. Відпочинок в Карпатах - це можливість у будь-який час року знайти собі заняття до смаку.
Гірські вершини покриті снігом близько 5 місяців у році, тому в гірських районах сильно розгалужена система маленьких річок та потоків.
Природа Карпат казково різноманітна. Вибравши відпочинок в Карпатах, Ви можете прогулятися уздовж гірської річки з кристально чистою водою, милуючись навколишніми пейзажами, навідатися в прекрасний карпатський ліс, насолоджуючись тишею і щедрими дарами природи відправитися в подорож по гірській місцевості на зустріч з сонячними полонинами і зеленими вершинами. Карпати - це ще й край багатий джерелами мінеральних вод, про цілющу силу яких ходять легенди. На даний момент в Карпатах відомо більше 400 джерел мінеральної води. До них відносяться як природні мінеральні джерела, так і свердловини з мінеральними водами з різноманітним хімічним складом. Особливу увагу слід приділити чистоті і цілющості повітря, яке містить багато озону і наповнений легким ароматом хвої.

         

Зупинимося детальніше на купанні в гірських річках. Таке купання є дуже корисним для здоров'я, тому що всі карпатські річки є екологічно чистими, і їх вода насичена корисними мінеральними речовинами. Тому скупавшись в гірській річці, Ви піднімаєте імунітет і омолоджуєте свою шкіру. Але майте на увазі, що вода в гірських річках є холодною. При цьому, чим вище річка над рівнем моря, тим вода є більш холодною навіть в теплу пору року. Тому слід до купання в карпатських річках підходити обережно. У воді довго не можна перебувати, а рекомендується робити короткочасні купання з 5-хвилинними перервами на березі, щоб не отримати переохолодження організму.
Крім того, слід зауважити, що останнім часом в кінці літа на «диких» берегах деяких карпатських річок поширення набули отруйні рослини, тому слід завжди купатися на спеціальних пляжах, де купається багато інших людей.
Особливо загартовує організм і зміцнює імунітет короткочасне купання у водоспадів.

на головну

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту