ukr   rus

СТРАХУВАННЯ

ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ

                                                            ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ПО УКРАЇНІ                         

У відповідності з Договором страхування Страховиком відшкодовуються наступні витрати за умови, якщо вони погоджені із сервісною службою або Страховиком:

 

ПРОГРАМА «М»

1.  Виклик та надання допомоги дипломованим лікарем або бригадою швидкої медичної допомоги, включаючи надання необхідних медикаментів для ліквідації гострого стану або гострого болю у Застрахованої особи, та, при наявності медичних показань, перевезення Застрахованої особи та, при наявності медичних показань, до лікувальної установи автомобілем швидкої допомоги;

2.  Надання медичної допомоги дипломованим лікарем у поліклінічних умовах (консультації, лікарняні послуги, діагностичні дослідження, перев'язочні засоби, необхідні засоби фіксації);

3.  Невідкладне лікування у стаціонарі терміном не більше ніж 21 день, оперативне втручання, включаючи:

- вартість медикаментозного лікування;

- вартість необхідних діагностичних процедур, а також використання необхідного для лікування медичного обладнання;

- консультаційні послуги;

- вартість перебування в палатах (у тому числі реанімаційних);

- харчування під час перебування в стаціонарі за нормативами, прийнятими у даному медичному закладі;

4.  Невідкладну медичну допомогу вагітним жінкам до 7-го місяця вагітності у разі виникнення раптових ускладнень, які становлять загрозу для життя Застрахованої особи.

 

ПРОГРАМА «М+»

Додатково до витрат за програмою “М”, відшкодовуються витрати на:

1.  Невідкладну стоматологічну допомогу на суму до 150 гривень;

2.  Оплату ліків, придбаних за рецептом лікаря, на підставі пред’явленого оригіналу рахунку на суму до 100 гривень.

3.  Медичну евакуацію Застрахованої особи в інший лікувальний заклад (тільки при наявності відповідних медичних показань або рекомендацій) або до місця постійного проживання, включаючи витрати на супроводжуючу особу при наявності медичної довідки про необхідність супроводжування.

4.  Перевезення тіла Застрахованої особи до місця її постійного проживання, у випадку її смерті внаслідок раптового гострого захворювання або нещасного випадку.

 

ПРОГРАМА «М+А»

Додатково до витрат за програмою "М+" відшкодовуються витрати, пов’язані з ДТП, поломкою,  транспортного засобу, а саме:

1.  На буксирування транспортного засобу, що непридатний до руху та потребує невідкладного ремонту, до найближчої станції технічного обслуговування або сервісного центру. Відшкодовується вартість даної послуги на суму до 200 гривень.

2. На експертизу несправності.

3.  На ремонтні роботи на дорозі по ліквідації несправності, яка виникла раптово, в обсязі, що дозволить зробити автомобіль придатним до продовження руху, включаючи вартість необхідних дрібних запасних частин. Відшкодовується вартість даної послуги на суму до 400 гривень.

4.  На евакуацію несправного транспортного засобу в межах України, або до кордону України. Відшкодовується вартість даної послуги на суму до 1000 гривень.

5. . На організацію замовлення водія або автомобіля з водієм, для продовження руху Застрахованих водія та пасажирів до місця призначення у межах України, у наступних випадках:

-    якщо автомобіль, на якому вони пересувались, отримав в дорозі раптову несправність або пошкодження, що не дозволяють йому продовжити рух та потребують тривалого ремонту та затримки більше ніж на 24 години;

-    якщо автомобіль, на якому пересувались Застраховані особи був викрадений;

-    якщо внаслідок раптового захворювання, розладу здоров’я або нещасного випадку з водієм автомобіля, на якому пересувались Застраховані пасажири, стан здоров’я Застрахованого водія не дозволяє йому продовжити керування транспортним засобом.

Вартість послуг водія, або проїзду до місця призначення у наданому автомобілі з водієм Застраховані особи сплачують самостійно.

6.  Проживання Застрахованих водія та пасажирів у готелі, на термін до 2-х діб, вартістю до 50 гривень за добу на одну особу, якщо внаслідок виникнення у дорозі раптової несправності або пошкодження автомобіля, на якому пересувались Застраховані особи, він потребує невідкладного ремонту тривалістю більше ніж 22 години.

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2017 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту