ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

ГОТЕЛЬ "ЧЕРСАК"

ГОТЕЛЬ НЕПОДАЛІК КУРОРТА "БУКОВЕЛЬ"

Готель «Черсак» у Альпійському стилі

Готель розташований на огородженій земельній ділянці загальною площею 0,364 га з гармонійно - ландшафтним дизайном, що приносять естетичну насолоду. Земельна ділянка знаходиться у приватній власності.


У готелі є ресторан з каміном на 60 осіб, який крім обслуговування проживаючих, надає послуги з проведення корпоративів, банкетів, сімейних урочистостей, а також може бути використаний для організації виїзних семінарів. Ресторан укомплектований професійним ресторанним обладнанням та технікою. Насолодиться вишуканими напоями постояльці готелю можуть у затишному барі.На першому поверсі розташовані: ресторан, бар, 2 номери типу «Стандарт» - 1-кімнатні, 2-х місні з 2-ма односпальними ліжками, 1 «Двокімнатний VIP» - 2-4-місний з одним двоспальним ліжком і 1 розкладним диваномНа другому поверсі розташовані: 6 номерів «Стандарт», 2 номери «Стандарт VIP» і 2 номери «Двокімнатний VIP". Номери «Стандарт VIP» - 1 - кімнатні, 2-х місні з 2-ма односпальними ліжками. Номери «Стандарт VIP» - 1 - кімнатні, 2-х місні з одним двоспальним ліжком
Номери «Двокімнатний VIP» - 2-кімнатні, 2-4-місні з одним двоспальним ліжком і 1 розкладним диваном.На третьому поверсі готелю розташовані: 6 номерів «Стандарт» і 3 номери «Двокімнатний VIP».
Номери «Стандарт» - 1 - кімнатні, 2-х місні з 2-ма односпальними ліжками. Номери «Двокімнатний VIP» - 2-комнатніе, 2-4-местніе з 1 двоспальним ліжком і 1 розкладним диваномНа четвертому поверсі знаходяться: 1 номер «Стандарт VIP» і 1 номер «Апартаменти», а також кімната з настільним тенісом і більярдна.
Номер «Стандарт VIP» - 1 кімнатний, 2-х місний з одним двоспальним ліжком. Номер «Апартаменти» - 3-х кімнатний, 4-6-місний, з 1 двоспальним ліжком, 2-ма односпальними ліжками і 1 розкладним диваном

На території готелю «Черсак» є безкоштовна автостоянка на 15 автомобілів, альтанки і мангал. Біля річки в дерев'яному двоповерховому будинку-зрубі знаходиться лазня, є дві кімнати відпочинку, а на другому поверсі масажна кімната.
Завжди до Ваших послуг більярд, настільний теніс, а дитячий майданчик не поступиться тим, що знаходяться в парках Вашого міста. Є своя водяна скважена з водою високої якості. Готельний комплекс оснащений власною ТП 120 кВт і генератором 20 кВт.

 Сніданок входить у вартість проживання, обід та вечеря за домовленістю 

За додаткову платню користування сауною, басейном, масаж та інші послуги

 

ЦІНИ НА ПРОЖИВАННЯ В 2019 РОЦІ

 

01.04- 31.08

ПРОЖИВАННЯ

Номер стандарт для 2-х чоловік - 800 грн./номер зі сніданком

Номер півлюкс для 2-х чоловік -   850 грн./номер зі сніданком

Номер однокімнатний 3-х місний - 1000 грн./номер зі сніданком

апартаменти для 4-х чоловік (3-х кімнатний VIP) -  не продається

номер VIP 2-х кімнатний для 3-х чоловік - 1100 грн./номер зі сніданком

СНІДАНОК

у вартість проживання входить сніданок

ОБІД ТА ВЕЧЕРЯ

оплачується додатково, згідно замовленому меню

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

сауна з басейном, теніс, більярд

ПОВЕРНУТИСЬ ДО ПЕРЕГЛЯДУ ІНШИХ ОБ"ЄКТІВ

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту