ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

Тур Магічні Карпати

Тур "Магічні Карпати"

Тур"Магічні Карпати" розрахований на три дні та дві ночі з ночівлею в  приватному дерев"яному котеджі або готелі. В ході екскурсії Ви відвідаєте культурні цінності Прикарпаття в місті Яремче, Верховинському, Коломийському районі Івано - Франківської області. 

 

ОПИС ТУРА

1 день

Прибуття на залізничний вокзал міста Івано-Франківська до 07-45. Зустріч з гідом на залізничному вокзалі біля головного виходу в місто. Збір групи до 08-00. Трансферний переїзд до старовинного міста Коломия, перша згадка про яке датується 1241 роком. Центральна частина міста австро-угорської забудови. Екскурсія в музей Гуцульщини й Покуття ім.Й.Кобринського, огляд експозиції розмальованих яєць в музеї Писанки, старовинної церкви та прогулянка площею Ринок до міської ратуші.

Переїзд до низькогірного курорту Карпат - Яремча. Відвідання православного чоловічого монастиря Св. Іллі, побудованого в 1938 році в селі Дора. Комплексний обід в кафе міста.

Переїзд до готелю. Заселення в номери. Вільний час. Рекомендуємо прогулятися берегами гірської річки чи зимовим лісом.

2 день

Сніданок.Їдемо в Ворохту. Екскурсія по смт. Ворохта познайомить Вас із спортивною базою "Авангард" - лижні трампліни, єдині в Україні, з спортсмени стрибають навіть влітку. Ворохта ще відома завдяки архітектурним пам'яткам Австро-Угорщини - це арочні залізничні мости (віадуки), що дійшли до наших часів ще з XIX століття. і звичайно ж, як втім і всі населені пункти Прикарпаття, Ворохта зачаровує туристів своїми гірськими пейзажами - головне багатство краю.

Прямуємо до Верховини, де відвідаємо музей традиційних гуцульських музичних інструментів і не тільки...А ще новинка - музей Мольфарів, де ви взнаєте багато про чаклунства, ворожбу та гуцульську магію. Ще один музей - Параджанова, де режисер проживав багато років, щоб зрозуміти культуру гуцулів та відзняти фільм "Тіні забутих предків". Обід в кафе селища Верховини або в Ворохті.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю. На цьому магія Карпат ще не закінчується. Ми відвідаємо "Стежку Довбуша" в місті Яремче, де в минулому, майже 300 років назад проходили "опришки", які забирали в панів золото та роздавали бідним. Іх ще називали "визволителями", "народними месниками", "розбійниками" або "карпатськими робін гудами". Переїзд на водоспад "Пробій", щоб помилуватись бурхливими водними каскадами ріки Прут. Також відвідаємо найбільший сувенірний ринок, де буде можливість придбати цінну річ на згадку. Обід в Яремчі та трансфер до Івано-Франківська. Прибуття о 16-30 на залізничний вокзал обласного центру.

*У туристів, яких потяг після 19-00 радимо повечеряти в сімейній ресторації Мулярових, що розташована в центрі Івано-Франківська по вул.Чорновола,5

У вартість включено:
транспортне обслуговування по екскурсійному маршруту;
екскурсії за програмою;
проживання 2 ночі/3 дні 
харчування: 1 день - обід, 2 день - сніданок, 3 день - сніданок, обід

страховка за бажанням

Можливі додаткові
витрати:
 доїзд / виїзд до / з Івано-Франківська;
 додатково харчування;
 особисті витрати та квитки в музеї

Тип розміщення: номер стандарт з широким двохспальним ліжком або з двома роздільними

      

 При груповому замовленні можлива організація туру на будь-які дати . Програма може бути скоригована з урахуванням Ваших побажань (додаткові екскурсії, харчування, міліцейський супровід дитячих груп і т.п.).


Тип розміщення
1/DBL

1/SNGL

Дитина до 12 років
Вартість тура в грн/чол.

 2175*

1975

2520*

2320

1945*

1745

 
* Зірочкою відмічено вартість тура в Різдвяний сезон 05.01
DBL - двохмісне розміщення;
SNGL - одномісне розміщення
 

ДАТИ ТУРА 2019: 27.04 15.06 24.08

 
Вартість тура: від 1745 UAH.
 

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту