ukr   rus

Організація подорожей Карпатами, тури по Україні

ПРОКАТ ЛИЖ ТА СНОУБОРДІВ

ПРОКАТ ЛИЖ ТА ГІРСЬКОЛИЖНОГО СПОРЯДЖЕННЯ 2018 

ПРОКАТНИЙ ПУНКТ В СЕЛІ МИКУЛИЧИН

(22 км. від ГК "Буковель")

 
Прокат лиж, сноубордів та спорядження знаходится в Карпатах Івано - Франківської области Яремчанська м/р село Микуличин ул. Грушевского  (біля магазину  "Оксана")

ВАРТІСТЬ ПРОКАТУ ЛИЖ, СНОУБОРДІВ ТА ІНШОГО СПОРЯДЖЕННЯ В СЕЗОН 2017-2018

Лижі - їх ще називають лещатами, нартами. Раніше вони виготовлялись з дерева, зараз сучасні - це доволі складна конструкція з використанням металу, пластику, карбону, дерева та інших матеріалів.        

  

Лижні черевики

 

В наявності великий асортимент лиж відомих світових брендів таких, як SALOMON, KNEISSL, K2, NORDICA, FISCHER, ROSSIGNOL, DYNASTAR, ELAN, BLIZZARD, ATOMIC, HEAD.

В комплект входять лижі, черевики, палки. Додатково можна придбати чи взяти напрокат лижні костюми, окуляри, шапки, маски, рукавиці.

Рекомендуємо купувати спорядження в комплекті: лижі із фабрично установленими кріпленнями. Шкала регулятора сили самовідстьобування ( в кріпленнях їх дві) на носі та пятці повинна охоплювати максимальний діапазон. Переважно зустрічаються системи до 12 - ти або й більше одиниць. Це дозволяє точніше підігнати роботу автоматики та уникнути випадкового спрацювання в нормальних умовах.

Прайс лист цін ( вартості ) прокату  лиж та спорядження

 

БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:

 (067) 479 47 59, VIBER: +380 63 399 14 30

UKRAINE © 2009-2019 YAR-KARPATY (VOYAGER)
Передрук інформації можливий лише з дозволу адміністрації сайту